Tente, kurulum ve imalat süreçlerinde üstün kalite ve yüksek kalite malzeme kullanımı ile birçok tente ihtiyaçlarınıza uzun yılların vermiş olduğu tecrübemiz ile cevap vermekteyiz.

Yapmış olduğumuz imalatlarda Türkiye'nin her bölgesine hizmet vermekte olup yılların vermiş olduüu tecrübe ve titiz çalışma anlayışı ile tente kurulumu yapmaktayız.

Tente Ve Branda Modelleri

Bir çok referansa sahip kalitesini ve marka olmuş ismini hakeden firmamız birçok tente çeşidi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte ve ücretsiz keşif ile ön bilgi verebilmektedir.

Tente Ve Branda

Sektörde uzun yılardır çalışmakta olan firmamız çok kısa bir sürede önemli ölçüde büyüyerek siz değerli müşterilerimize kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir.

İmalatını yapmış olduğumuz başlıca modelleri ;

Karpuz
Pergola
Mafsallı
Çift Açılır Mafsallı
Dekoratif Sabit
Sabit
Kasetli
Kış Bahçesi
Körüklü
Şantiye ve Soğuk İklim Çadırı

Dijital Web Dünyasında Tente Ustası

Tente & Branda sektörü öncü firması olarak dijital web dünyasında sizlere doğru bilgi vermek adına sürekli sistemlerimizi güncel tutmakta, yazılım ekibimizin üstün gayretleri sonucu göze daha hoş gelen web siteler hazırlamaktayız.

Diğer sitelerimiz;

tenteustasi.com
Yaldız Tente : yaldiztente.com
Tenteci ( Yakında yayında ) : tenteci.org

Kalite Ve Güvence

Hazırlamış olduğumuz tüm tente modellerinde kaliteden kuruluma en üstün teknoloji kullanarak üretim yapmakta olup ürünlerimizin tamamı firmamız güvencesi altındadır.

Firmamız garantisinde olan tüm imalatlar, olabilecek aksaklık hata veya çalışmasındaki problemler neticesinde sorunlar derhal giderilmekte ve sizlere olabilecek en üstün kalite süreci sunmaktayız.

Kurulum ve imalat süreci titiz çalışma ve yüksek sabır gerektirdiğinden daha fazla özverili çalışmak ve bu çalışmanın neticesinde yüksek kalite tente imalatı kurmayı misyon haline getirmeyi başarmış bulunmaktayız.

Referanslarımız Ve Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti adına firmamız, kaliteden ödün vermeden çalışmalarını yaparak kendini kanıtlamış, referanslarının çokluğu ve kalitesi ile göz doldurmayı başarmış bulunmaktadır.

Yapmış olduğumuz tente imalatlarında müşteri memnuniyetini odak noktamıza alarak hedeflerimize emin adımlarla ilerlemekte ve bu ilerleme sürecinde kaliteden kesinlikle ödün vermemekteyiz.

Vizyon Misyon Ve Kalite Politikamız

Yaptığımız işin kalitesinden, müşteri odaklılığımızdan, güvenilirliğimizden ve oluşturmuş olduğumuz hakkaniyet felsefelerinden ödün vermeden çalışmalar yapmak, yaptığımız çalışmaları iç ve diş müşterilerimizle paylaşmak misyonumuzdur.

Sektörde ortaya koymuş olduğumuz güvenirliliği ve gelişmeye açık olan yapımızla, iç ve diş müşterilerimizin memnuniyetini sürekli geliştirerek reel büyüme hızıyla yapılanarak kurumsal devamlılığımızı sağlamak vizyonumuzdur.

Kalite yönetim sistemimiz paralelinde iş süreçlerimizi sürekli geliştirerek, hata oranlarımızı düşürmek, uygulama ve sonrası teknik hizmetlerimizi müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda harekete geçirmek kalite politikamızdır.